Новини України: у Хмельницькій області впроваджують обмеження "червоної" карантинної зони

  Көрүүлөр 2,681

ТСН

14 күн мурун

#новини​ #актуальніподії​ #свіжіновини​ #тсн​ #новинионлайн​ #новиниукраїни​
Читайте останні новини онлайн на нашому сайті
tsn.ua/ukrayina
Обмеження "червоної" карантинної зони від сьогодні впроваджують у Хмельницькій області. Це рішення обласної влади, адже кількість хворих у регіоні швидко зростає. Припиняють роботу кав'ярні, ресторани, торговельні центри, ринки. Не курсуватиме громадський транспорт, зачинили заклади освіти. На вулиці всі мають бути у масках. Напередодні ж сюди переїхав мобільний шпиталь для коронавірусних хворих.
Випуск ТСН.Ранок за 7 квітня 2021 року

Жорумдар
Наталья Велигданец
Наталья Велигданец 7 күн мурун
Ой,фигня
лина трембич
лина трембич 13 күн мурун
Положіть туди владу,предизентів,олігархів,суддів,генералів,всіх високопосадовців,їх сім,ї і коліть їм в голову всі дози.А народу дайте жити.Жили з вірусами і болячками без вбивчої опіки влади.Суки,знищили всі лікарні ,можливість нормально лікуватись,бо є ще сто інших смертельних болячок,які зараз ніхто не хоче лікувати,один сраний ковід в пошані,бо то є міліарди в кармани знову.Брехуни і вбивці.
Галина Мовс
Галина Мовс 13 күн мурун
В каком веке, больному запрещали дышать кислородом???? Мозги и логика -- ОТСУТСТВУЕТ!!!!
лина трембич
лина трембич 13 күн мурун
Скажіть мені,у кого є якийсь розум в голові,що ,на приклад,за останні 10 років і до нині,для вас,простого народу,зробила доброго,хоч одна влада,президент!?НІЧОГО!!!!Все гірше і гірше.Чи відсторонені від влади олігархи,а все накрадене повернуте українцям?чи у вас європейські пенсії,зарплати,соцзахист,страхова медицина,можливість працювати,вчитись,відпочивати,де захочете....і.д.А тут ви ,барани,отара,в намордниках,залякана,тупа,дивитесь телевізор ,де сидять олігархи і ви вірите,що ця влада і президент так дбають за ваше здоров,я,щоб ви не померли від ковіду!????Я якщо у вас немає розуму,весь висох від телевізора,я вас розчарую,влада,олігархи,як срали на вас ,так серуть далі,як винищували,робили рабами,так і продовжують далі.А ковід,в першу чергу,це великі гроші в кишенях влади.Ви дивіться на те те,що зробили вони з країною!Знищили всю медицину,хоч ,якась була,тепер ніякої,один ковід лікують,а люди масово вмирають від сотні інших хвороб,бо їх тепер не лікують,не кладуть в лікарню,бо все тільки під ковід!!!Це геноцид запланований!!!Заставляють робити якісь вакцини,щоб скоріше здихали Знищують освіту,бо олігархам розумні не треба.Роботи немає,одні олігархічні супермаркети кругом і аптеки.Нещасна молодь ,чоловіки по світу,або ждуть смерті,беззбройні на війні,стоять м,ясом для снайперів хуйла,пенсіонери,інваліди вимирають від голоду,від хвороб,якщо немає рідні.Села вимирають,городина,поля скупили все собі бариги і травлять все кругом.Чи в нас є суди,судді,правосуддя!?Ні в кого гроші,той правий.Чи в нас проходять вибори чесно!?Ні ,вибори роблять олігархи,дають вам своїх бариг-кандидатів і ви в їхніх списках,копаєтесь в тому лайні і вибираєте теж саме!!!Ще багато можна писати,але саме головне,що ви тепер ,залякані барани,вірите ,в ковід,сидите смиренно,раком ,на колінах,в намордниках,без роботи,без освіти,без медицини,без можливості жити,народжувати дітей,без майбутнього.Вас винищуть,скажу вам прямо і в середині країни і на війні.Але ви самі в цьому винні!Народ,який є не народ з честю ,гідністю,єдністю,а є насєлєніє,яке не може відстояти свої людські права,то є гній,на якому проростуть інші народи!!!Ви подивіться на білорусів,Лукашенко послав накуй світ з його вірусом.Він зберіг країну від розрухи,в нього все працює,всі працюють,всі вчаться і медицина на найвищому рівні,яка лікує всі віруси і хвороби.Білорусія живе,не вимерла!!!В нього немає олігархів,поля засіяні,фермерство,тваринництво ,все своє,все для народу.Настоящий президент,чоловік з яйцями.Шкода вас,барани,що не даєте нащадкам майбутнього,вбиваєтесь самі і вбиваєте своє покоління.Просто дебіли,а не народ .
SDfFSDFDS DFSFSF
SDfFSDFDS DFSFSF 13 күн мурун
Лукашенку цього не пробачатьтак само як і Кадафі... ще не довго лишилось Білорусій...
Владимир Пономаренко
Владимир Пономаренко 13 күн мурун
Коментарій не видаляти! (ст. 34 Конституції України «кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір».) Згідно зі статтею 64 Конституції України конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України; в умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень; не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтями 24, 25, 27, 28, 29. 40, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 Конституції України. Наголошує, що обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина є можливим у випадках, визначених Конституцією України. Таке обмеження може встановлюватися виключно законом актом, ухваленим Верховною Радою України як єдиним органом законодавчої влади в Україні. Встановлення такого обмеження підзаконним актом суперечить статтям 1, 3, 6, 8, 19, 64 Конституції України, (п. 3.2 Рішення КСУ від 28 серпня 2020 року Конституційний суд України №1-14/2020(230/20) у справі щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень постанови Кабінету Міністрів України „Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів...).
Catching up with Sis Mukbang, season 2 reality show?
14:18
Bretman Rock
Көрүүлөр 2,3 млн
Karol G y Mariah Angeliq conquistan con 'El Makinon' | Latin AMA’s 2021
3:29
Telemundo Entretenimiento
Көрүүлөр 1,5 млн
Queen Naija Feat. Ari Lennox - Set Him Up (Official Video)
3:43
QueenNaijaVEVO
Көрүүлөр 1,6 млн
Терра Хмельниччина  (Антоніни)
23:30
Суспільне Поділля
Көрүүлөр 14 миӊ.
Чемпіонат з жиму лежачи 2021р. м.Хмельницький
5:15:15
ФПУ - федерація пауерліфтингу України
Көрүүлөр 1,5 миӊ.
Catching up with Sis Mukbang, season 2 reality show?
14:18
Bretman Rock
Көрүүлөр 2,3 млн
Karol G y Mariah Angeliq conquistan con 'El Makinon' | Latin AMA’s 2021
3:29
Telemundo Entretenimiento
Көрүүлөр 1,5 млн
Queen Naija Feat. Ari Lennox - Set Him Up (Official Video)
3:43
QueenNaijaVEVO
Көрүүлөр 1,6 млн
Catching up with Sis Mukbang, season 2 reality show?
14:18
Bretman Rock
Көрүүлөр 2,3 млн
47 Minecraft Block Facts You Possibly Didn’t Know
14:16
Skip the Tutorial
Көрүүлөр 1,5 млн
Apex Legends | Stories from the Outlands - “Northstar”
8:18
Apex Legends
Көрүүлөр 3,3 млн
Version 1.5 Special Program|Genshin Impact
47:52
Genshin Impact
Көрүүлөр 2,4 млн